Стипендійна програма Американського університету в Болгарії
Програми Американських Рад

Американські Ради

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)

Стипендійна програма Американського університету в Болгарії

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

Відкритий світ

Програма професійних стажувань (Professional Fellows Program - PFP)

Альянс програми USETI

Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (UTEMA)

Консультативний центр мережі EducationUSA

Навчальний рік в Сполучених Штатах

Нові умови прийому

Шановні вступники AUBG! До умови прийому до Американського університету в Болгарії були внесені деякі зміни.

Насамперед це відміна тесту SAT, як обов'язкового критерію для вступу. Ті студенти, які склали цей тест у минулому, або мають все таки намір його складати, можуть включити результати тесту до аплікаційних документів. Проте університет більше не проводитиме свого інституційного тесту(тобто не покриватиме витрати на його складання). Від тепер основними критеріями відбору студентів для призначення стипендій на навчання є результат тесту TOEFL(або альтернативних йому IELTS, IBT, PBT, CPE, CAE, ECPE) та середній бал атестата (або виписки оцінок зі школи/ліцею/гімназії за останні 3 роки навчання у старших класах, тобто 9, 10, та перший семестр 11 класу.) Крім цього додатковими критеріями відбору стипендіатів є портфоліо(резюме, або презентація проекту яким ви займались, або дипломи, сертифікати та грамоти, що підтверджують ваші особисті здобутки/досягнення у шкільній та позашкільній діяльності), результат інтерв'ю та есе. Більше інформації на сайті університету http://aubg.edu/how-to-apply-first-year

Було прийнято рішення про надання 100% стипендії 10% прийнятих аплікантів. Усі інші, як і раніше отримуватимуть фінансову стипендійну допомогу в розмірі від 10% до 90%.

Також відбулись зміни щодо термінів реєстрації на безкоштовний тест TOEFL. Від тепер для безкоштовного складання тесту потрібно зареєструватись он-лайн до 3 січня 2018 року та повністю заповнени аплікаційну форму, підвантаживши документи, які підтверджують академічну успішність, за посиланням http://aubg.edu/free-toefl. Інституційний код університету для реєстрації залишився то самий - 2451.  Інституційний тест TOEFL проходитиме в Києві у лютому 2018 року. Про точну дату і час проведення тесту кожного апліканта буде поінформовано окремо.

Важливо також, що рекомендаційні листи та додатки до атестата/виписки оцінок приймаються перекладені на болгарську, російську або англійські мови.

 

Також слідкуйте за оновленнями на сайті Американського університету в Болгарії http://aubg.edu/

 

Якщо у вас виникли запитання щодо подачі документів та умов прийому до AUBG, звертайтесь до координаторки стипендійної програми AUBG в Україні Яни Чапайло за тел. (044) 289 39 52 або за - E-mail адресою: aubg@americancouncils.org.ua

Tel: +380(44) 289-3952, 289-3953 Fax:+380 (44) 289-3921
вул. Еспланадна, 20, 6-й поверх, м. Київ 01001, Україна
All contents © copyright 2010-2019 American Councils
Усі права захищено.
розробка сайту
Fair Point