Загальна інформація про тестування

Набір школярів з обмеженими фізичними можливостями за "Програмою обміну майбутніх лідерів" (FLEX) на теренах України проводиться щороку з вересня по грудень. Конкурс складається з трьох турів.

Перший тур:

Прийняти участь у конкурсі "Програми обміну майбутніх лідерів" (FLEX) можна в 30 містах або центрах тестування.

Співробітники програми FLEX виїжджатимуть до кожного з цих міст для проведення тестування. Учні мають прийти на тестування в найближчий до них центр тестування. Інформація про програму і дати тестування надсилається до шкіл та розповсюджується через засоби масової інформації. Також розклад тестування буде оновлюватись онлайн як тільки буде підтверджена інформація щодо дат, часу та місця проведення тестування. Всі бажаючі брати участь у конкурсі мають прийти на місце тестування в призначений час та день.

Процес тестування у кожному з центрів починається із загальної презентації програми та проведення Першого туру конкурсу. Перший тур - це 15-ти хвилинний письмовий тест з англійської мови. Зазвичай результати Першого туру відомі в день його проведення. Результати вивішуються в центрі тестування та на сайті.

Другий тур:

Учасники, які пройшли до Другого туру, писатимуть три невеликих твори (есе) на задані теми протягом встановленого часового проміжку. Другий тур, як правило, відбувається наступного дня після Першого туру.

Третій тур:

Третій тур відбувається через 3-6 тижнів після проведення другого туру. Співробітники організації American Councils приїжджають до центрів тестування для проведення Третього туру. Тільки ті учасники Другого туру, яких запросили, можуть брати участь у Третьому турі.

Третій тур включає зустріч з учасниками та їх батьками під час якої учасники та їх батьки дізнаються більше інформації про програму. На цій зустрічі учасники отримують анкету, правила заповнення якої детально пояснюються учасникам та їх батькам співробітниками програми. На виповнення анкет надається два тижні, після цього терміну вони мають бути повернені до офісу American Councils у м. Києві. Також, після зустрічі всі учасники третього туру писатимуть два невеликих твори англійською мовою та складатимуть стандартизований тест з англійської мови. Цей тест складається з аудіювання та письмової частини. Крім того, під час третього туру з кожним учасником проводитиметься індивідуальна співбесіда англійською та рідною мовами, а також вони беруть участь у роботі груп, що складаються з 5-8 учнів.

Заключний етап:

Заповнені анкети та інші документи відсилаються до Вашингтону для розгляду незалежною комісією. Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у травні наступного року. На даний час точна кількість фіналістів та альтернативних кандидатів, які будуть визначені цього року, невідома.

Після оголошення результатів учасники програми займаються підготовкою необхідних документів для отримання американської візи. Протягом червня та липня кожен з учасників обов'язково проходить програму передвиїзної орієнтації, яка зазвичай проводиться у м. Кишинів, Молдова. Перед тим, як подорожувати до своїх американських родин, учні з обмеженими фізичними можливостями, які стали фіналістами програми FLEX, беруть участь у тижневому семінарі в місті Юджин, штат Орегон, який зазвичай проходить в кінці липня. Семінар у Юджині організовує Mobility International, USA (MIUSA), організація, яка є лідером в США з питань прав людей з обмеженими можливостями. Семінар MIUSA включає:

• Інтерактивні заняття про життя людей із обмеженими можливостями в США, їх права в освіті та громадській роботі;
• Заняття на розвиток лідерства, робота в команді та здобуття навичок вирішення проблем;
• Планування дій для досягнення коротко- і довготермінових цілей протягом року в США.

Фіналісти програми, обрані в травні 2020 року, вирушать до Сполучених Штатів Америки у серпні 2020 року, в Україну повернуться у травні-червні 2021 року.

 

Tel: +380(44) 289-3952, 289-3953 Fax:+380 (44) 289-3921
вул. Еспланадна, 20, 6-й поверх, м. Київ 01001, Україна
All contents © copyright 2010-2019 American Councils
Усі права захищено.
розробка сайту
Fair Point