Партнери

Програми


Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) - це програма для учнів загальноосвітніх шкіл, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській приймаючій родині. Програма є безкоштовною для учасників.

детальніше

Консультативний центр мережі EducationUSA (EAC) спонсорується Урядом США за підтримки Посольства США в Україні. EAC адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS - міжнародною організацією, що була заснована у 1974 році. Центр надає технічну допомогу та консультаційні послуги з питань освіти у США.

детальніше

Програма має на меті ознайомлення молодих українських професіоналів, віком від 25 до 35 років, із законодавчою системою США, основами федералізму, організацією державного устрою США, системою стримувань і противаг, роллю громадянського суспільства у розбудові держави.

Детальніше

Програма «Відкритий Світ» покликана зміцнювати взаєморозуміння й співробітництво між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

Детальніше

Альянс USETI є Альянсом Глобального Розвитку, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і об'єднує Американські Ради та 14 інших партнерів з метою забезпечити сталість зовнішнього незалежного оцінювання як засобу сприяння економічному розвитку через прозорість та якість вищої освіти в Україні.

Детальніше

Американський університет у Болгарії пропонує стипендії на безкоштовне навчання протягом чотирьох років та фінансову підтримку найкращим студентам. Кандидати повинні володіти англійською мовою та навчатися в 11 класі або мати повну середню освіту.

Детальніше

Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (UTEMA) допомагає Міністерству освіти і науки України, а також іншим установам у сфері освіти стати на шлях прозорого та підзвітного управління, основаного на сучасних технологічних рішеннях.

Детальніше

Американські Ради з міжнародної освіти раді оголосити про початок нової програми - High school in America! (Навчальний рік в Сполучених Штатах).
Дана Програма дає можливість учням з України віком від 15 від 18 років подорожувати до Сполучних Штатів, де вони зможуть проживати у приймаючій родині і навчатись в американській школі протягом одного академічного року.

Детальніше

Tel: +380(44) 289-3952, 289-3953 Fax:+380 (44) 289-3921
вул. Еспланадна, 20, 6-й поверх, м. Київ 01001, Україна
All contents © copyright 2010-2019 American Councils
Усі права захищено.
розробка сайту
Fair Point