Партнери

Програми


Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX) - це програма для учнів загальноосвітніх шкіл, яка фінансується урядом Сполучених Штатів. Програма надає школярам стипендії, які дають їм змогу подорожувати до Сполучених Штатів, навчатися в американській школі протягом одного академічного року і проживати у американській приймаючій родині. Програма є безкоштовною для учасників.

детальніше

Консультативний центр мережі EducationUSA (EAC) спонсорується Урядом США за підтримки Посольства США в Україні. EAC адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS - міжнародною організацією, що була заснована у 1974 році. Центр надає технічну допомогу та консультаційні послуги з питань освіти у США.

детальніше

Ресурсний центр прагне долучити випускників всіх програм, фінансованих державним департаментом США до подій центру, налагодити зв'язки між ними.

Детальніше

Програма має на меті ознайомлення молодих українських професіоналів, віком від 25 до 35 років, із законодавчою системою США, основами федералізму, організацією державного устрою США, системою стримувань і противаг, роллю громадянського суспільства у розбудові держави.

Детальніше

Програма «Відкритий Світ» покликана зміцнювати взаєморозуміння й співробітництво між Україною та Сполученими Штатами шляхом надання можливості українським лідерам у різних галузях діяльності зустрітися зі своїми американськими колегами й обмінятися досвідом та ідеями з найбільш важливих для обох сторін питань.

Детальніше

Альянс USETI є Альянсом Глобального Розвитку, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і об'єднує Американські Ради та 14 інших партнерів з метою забезпечити сталість зовнішнього незалежного оцінювання як засобу сприяння економічному розвитку через прозорість та якість вищої освіти в Україні.

Детальніше

Американський університет у Болгарії пропонує стипендії на безкоштовне навчання протягом чотирьох років та фінансову підтримку найкращим студентам. Кандидати повинні володіти англійською мовою та навчатися в 11 класі або мати повну середню освіту.

Детальніше

Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (UTEMA) допомагає Міністерству освіти і науки України, а також іншим установам у сфері освіти стати на шлях прозорого та підзвітного управління, основаного на сучасних технологічних рішеннях.

Детальніше

Tel: +380(44) 289-3952, 289-3953 Fax:+380 (44) 289-3921
вул. Еспланадна, 20, 6-й поверх, м. Київ 01001, Україна
All contents © copyright 2010-2018 American Councils
Усі права захищено.
розробка сайту
Fair Point