American Councils
english
Удосконалення освіти з 1974
Головна -Програми -Консультативний центр мережі EducationUSA -Програми обмінів, фінансовані Державним Департаментом США

Програми обмінів, фінансовані Державним Департаментом США

Програми обмінів, фінансовані Державним Департаментом США

 

Для старшокласників:

Програма обміну для майбутніх лідерів (FLEX) - програма надає можливість українським школярам навчатись у школі в США, проживаючи в американській сім'ї, протягом одного навчального року.


Для студентів:

Програма обміну для студентів вищих навчальних закладів (Global UGRAD) - програма обміну для студентів ВНЗ надає можливість навчатися протягом одного семестру в університетах або дворічних чи чотирирічних коледжах США.


Для тих, хто отримав диплом бакалавра та для аспірантів:

Степендії ім. Фулбрайта для навчання в університетах США - програма пропонує навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня маґістра.


Для науковців, викладачів та дослідників:

Програми педагогічної майстерності та досягнень вчителів шкіл Євразії та Південної Азії (TEA) - програма TEA надає унікальну можливість вчителям загальноосвітніх шкіл Євразії та Південної Азії поглибити компетентність у предметах, які вони викладають, покращити навички викладання, дізнатись більше про США.  В Україні програму адмініструє Відділ преси, освіти та культури Посольства США.


Для спеціалістів:

Програма ім. Г. Гамфрі - для фахівців, які мають вищу освіту та знаходяться на середньому етапі професійної кар'єри.

Програма для молодших викладачів та дослідників - У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Програма стажування працівників законодавчої влади України - Програма знайомить із законодавчою системою США, основами федералізму, організацією державного устрою США, системою стримувань і противаг, роллю громадянського суспільства у розбудові держави.

 

Tel: +380(44) 289-3952, 289-3953 Fax:+380 (44) 289-3921
вул. Еспланадна, 20, 6-й поверх, м. Київ 01001, Україна
All contents © copyright 2010-2019 American Councils
Усі права захищено.
розробка сайту
Fair Point