American Councils
english
Удосконалення освіти з 1974
Головна -Американські Ради: багаторічний досвід
Програми Американських Рад

Американські Ради

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)

Стипендійна програма Американського університету в Болгарії

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

Відкритий світ

Програма професійних стажувань (Professional Fellows Program - PFP)

Альянс програми USETI

Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (UTEMA)

Консультативний центр мережі EducationUSA

Навчальний рік в Сполучених Штатах

Американські Ради: багаторічний досвід

Американські Ради з міжнародної освіти виникли у США в 1974 році як Американська Рада викладачів російської мови та літератури (American Council of Teachers of Russian, ACTR). Метою організації було сприяти навчанню та дослідженням в галузі російської та англійської мов, а також розвиток співробітництва між вченими і викладачами США, Росії та інших республік колишнього СРСР в галузі лінгвістики, філології та регіонознавства.

У 1987 році радою директорів  ACTR було створено організацію Американська Рада зі співпраці в області освіти і вивчення мов" (American Council for Collaboration in Education and Language Study, ACCELS), яка незабаром стала лідером у проведенні програм, що фінансуються урядом США.

1998 року організація отримала нову назву - Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS. Ця назва відображає як сферу діяльності, так і структуру організації. За понад тридцять років свого існування Американські Ради стали однією з провідних американських організацій у сфері міжнародної освіти. Американські Ради щорічно проводять більше 30 обмінних і навчальних програм, розвивають партнерські відносини між вченими та інституціями в США і країнах Євразії.

В Україні Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS зареєстровані з 2000 року.

Нині  Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS проводять в Україні конкурсні програми, що фінансуються урядом США, організовують для випускників цих програм конференції та семінари на допомогу їхньому професійному розвиткові та спілкуванню, забезпечують роботу Консультаційного центру з освіти в США та проведення стандартизованих тестів, розвивають зв'язки з навчальними закладами регіону.

Американські Ради мають понад 30 офісів у різних країнах світу. Знайти контакти найближчого до Вас офісу ви зможете на сайті http://www.americancouncils.org/whereWork.php

 

Tel: +380(44) 289-3952, 289-3953 Fax:+380 (44) 289-3921
вул. Еспланадна, 20, 6-й поверх, м. Київ 01001, Україна
All contents © copyright 2010-2019 American Councils
Усі права захищено.
розробка сайту
Fair Point