Програми Американських Рад

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)

Стипендійна програма Американського університету в Болгарії

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

Відкритий світ

Програма професійних стажувань (Professional Fellows Program - PFP)

Альянс програми USETI

Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (UTEMA)

Консультативний центр мережі EducationUSA

Навчальний рік в Сполучених Штатах

Тиждень міжнародної освіти 2017

06.11.2017

Meet the U.S. Graduate Schools abroad at Webster Vienna

13.11 16:00, он-лайн

American Universities Abroad (AUA) – це група приватних навчальних закладів США, що розташовані поза межами Сполучених Штатів.  AUA Universities є акредитованими неприбутковими університетами та спираються на американську  систему академічних кредитів.

Студенти, що навчаються в AUA  institutions займаються глобальними проблемами, поїздками та міжкультурним обміном з акцентом на глобальне громадянство.

Не пропустіть можливість зустрітися з представниками американських ВНЗ з Австрії, Німеччини, Франції, Італії, Іспанії, Швейцарії, Нідерландів та Великої Британії під час виставки, що відбудеться у Відні 7 грудня 2017 року.

Презентація проводиться англійською мовою. Щоби приєднатися до нас онлайн, перейдіть за цим посиланням за 5-10 хвилин до початку вебінару.

 

Вступ на правничі програми у США

15.11 16:30, он-лайн

Ви знаєте, що є понад 222 юридичні школи, і навіть більше програм, сертифікованих в Сполучених Штатах Американською асоціацією адвокатів? Яка з них підходить саме для вас? Під час нашої сесії ми розглянемо всю різноманітність юридичної освіти у США. Наша гостя, Дженніфер Мейхер (Jennifer Maher, J.D.), заступник декана Школи права Університету Дюка (Duke University School of Law), розповість про вибір відповідного юридичного ступеню з огляду на різноманітні правничі програми, як і коли подавати заявку на вашу ідеальну правничу програму, а також як і де шукати стипендії. Використайте цей шанс, щоби довідатися більше про здобуття ступеню юриста у США!

Презентація відбуватиметься англійською мовою.

Щоби долучитися до нас, перейдіть за цим посиланням та зареєструйтеся як гість за 5-10 хв до початку вебінару.

 

Вступ на бакалаврські програми в США

16.11 17:00, Американський Дім (вул. Пимоненка, 6)

Ви зацікавлені в поданні заявки на бакалаврську програму у США? І, можливо, уже в процесі підготовки документів? Саме для вас під час нашої наступної презентації, яка транслюватиметься також онлайн, ми поділимося рекомендаціями та порадами щодо процесу вступу в американські коледжі та університети.

Наш гість, Джастін ван Дайк, головний спеціаліст відділу зв’язків Нью-Йоркського університету в Абу-Дабі, розповість про те, як стати успішним кандидатом на вступ до бакалаврських програм у різних університетах США та поділиться кількома порадами для подання документів до Нью-Йоркського університету в Абу-Дабі.

Презентація буде проводитися англійською мовою. Не забудьте взяти паспорт або посвідчення водія! Щоби долучитися до нас онлайн, будь ласка, перейдіть за цим посиланням.

 

Спортивні стипендії в університетах США

17.11 16:00, он-лайн

Цей семінар дасть змогу ознайомитися потенційним студентам-спортсменам з процесами рекрутингу та прийому до університетів США. Два експерти з університету штату Індіана розкриють керівні принципи рекрутингу студентів-спортсменів, процесом вступу студентів-спортсменів та правила, що регулюють заняття спортом в навчальних закладах у Сполучених Штатах. Крім того, ведучі обговорять спектр доступних можливостей на основі спортивних та академічних стандартів.

Презентація відбуватиметься англійською мовою.

Щоби приєднатися до нас, будь ласка, перейдіть за цим посиланням (в якості гостя) за 5-10 хвилин до початку заходу.

← Всі новини проекту

Tel: +380(44) 289-3952, 289-3953 Fax:+380 (44) 289-3921
вул. Еспланадна, 20, 6-й поверх, м. Київ 01001, Україна
All contents © copyright 2010-2019 American Councils
Усі права захищено.
розробка сайту
Fair Point