Програми Американських Рад

Американські Ради

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)

Стипендійна програма Американського університету в Болгарії

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

Відкритий світ

Програма професійних стажувань (Professional Fellows Program - PFP)

Альянс програми USETI

Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (UTEMA)

Консультативний центр мережі EducationUSA

Навчальний рік в Сполучених Штатах

Нові умови прийому до Американського університету в Болгарії. Терміни подачі та інші деталі.

01.09.2017

Шановні вступники AUBG! До умови прийому до Американського університету в Болгарії були внесені деякі зміни.

Насамперед, це відміна тесту SAT, як обов'язкового критерію для вступу. Ті студенти, які склали цей тест у минулому, або мають все таки намір його складати, можуть включити результати тесту до аплікаційних документів. Проте університет більше не проводитиме свого інституційного тесту(тобто не покриватиме витрати на його складання). Від тепер основними критеріями відбору студентів для призначення стипендій на навчання є результат тесту TOEFL(або альтернативних йому IELTS, IBT, PBT, CPE, CAE, ECPE) та середній бал атестата(або виписки оцінок зі школи/ліцею/гімназії за останні 3 роки навчання у старших класах, тобто 9, 10, та перший семестр 11 класу).

Есе, а також відтепер завантажуються  в он-лайн аплікацію під час її заповнення.

Рекомендаційні листи надсилаються їх авторами на електронну скриньку admissions@aubg.edu.

Крім цього додатковими критеріями відбору стипендіатів є портфоліо(резюме, або презентація проекту яким ви займались, або дипломи, сертифікати та грамоти, що підтверджують ваші особисті здобутки/досягнення у шкільній та позашкільній діяльності), результат інтерв'ю та есе. Більше інформації на сайті університету http://aubg.edu/how-to-apply-first-year

Цьогоріч для абітурієнтів з України АУБГ пропонує спеціальну фінансову умову - усі зараховані до вступу абітурієнти з України гарантовано отримають 30 % знижки за оплату з 1й рік навчання, 20 % знижки за кожен наступний рік навчання.

Також відбулись зміни щодо термінів реєстрації на безкоштовний тест TOEFL. Від тепер для безкоштовного складання тесту потрібно зареєструватись он-лайн до 31 грудня за посиланням http://aubg.edu/free-toefl. Інституційний код університету для реєстрації залишився то самий - 2451.  Сам тест відбуватиметься у січні 2018.

Важливо також, що рекомендаційні листи та додатки до атестата/виписки оцінок приймаються перекладені на болгарську, російську або англійські мови.

 

Також слідкуйте за оновленнями на сайті Американського університету в Болгарії http://aubg.edu/

 

Якщо у вас виникли запитання щодо подачі документів та умов прийому до AUBG звертайтесь до координатора стипендійної програми AUBG в Україні Яни Чапайло за тел. (044) 289 39 52 або за - E-mail адресою: aubg@americancouncils.org.ua

 

← Всі новини проекту

Tel: +380(44) 289-3952, 289-3953 Fax:+380 (44) 289-3921
вул. Еспланадна, 20, 6-й поверх, м. Київ 01001, Україна
All contents © copyright 2010-2019 American Councils
Усі права захищено.
розробка сайту
Fair Point