Програми Американських Рад

Американські Ради

Програма обміну майбутніх лідерів (FLEX)

Стипендійна програма Американського університету в Болгарії

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP)

Відкритий світ

Програма професійних стажувань (Professional Fellows Program - PFP)

Альянс програми USETI

Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (UTEMA)

Консультативний центр мережі EducationUSA

Навчальний рік в Сполучених Штатах

Кращим студентам – безкоштовна освіта!

24.06.2017

 

Освіта в Американському університеті в Болгарії (АУБГ) цьогоріч стає ще доступнішою. Для абітурієнтів з України АУБГ пропонує спеціальну фінансову умову - усі зараховані до вступу абітурієнти з України гарантовано отримають 30 % знижки за оплату з 1й рік навчання, 20 % знижки за кожен наступний рік навчання.

Абітурієнти з високими балами TOEFL та високою успішністю у школі також претендуватимуть на стипендії, що покривають від 10 до 90% вартості навчання.

«Твоя освітня точна призначення(Your education destination)» - слоган AUBG, бо ж насправді навіщо шукати університет своєї мрії за океаном, якщо насправді він давно чекає на твої освітні досягнення тут, зовсім поруч!

AUBG  -  це  престижний  університет  американського  типу,  що  пропонує  якісну освіту впродовж чотирьох років з англійською мовою навчання. Випускники отримують диплом баклавра, що має міжнародне визнання(Американський зразок диплома, болгарський та European Supplement Diploma). Висока репутація університету в освітній сфері приваблює студентів з величезним потенціалом - нині студентами AUBG є кращі учні з 40 країн. Зі студентами університету працюють викладачі, що мають наукові ступені або досвід роботи в таких престижних університетах як Гарвард, Прінстон, Колумбія та Браун.

AUBG допомагає студентам оплатити їхнє навчання кількома шляхами. Фінансова допомога враховує академічні успіхи та фінансові потреби студентів і покриває від 10 до майже 90% вартості навчання. Близько 60% першокурсників отримують фінансову допомогу, більш того, вони мають нагоду отримати спеціальну допомогу для студентів першого року навчання. Існує багато інших можливостей отримати стипендії, що пропонуються для тих, хто вступає та вже навчається в університеті. У поточному навчальному році AUBG розподілить у вигляді стипендій та фінансової допомоги 4 мільйони доларів США.

AUBG також пропонує роботу у кампусі, що певною допомогою в оплаті за навчання та нагодою здобути практичні навички. Студенти університету мають позитивний досвід роботи протягом літньої програми Work&Travel, під час якої вони заробляють кошти для повної оплати вартості навчання, а також отримують цінний міжнародний досвід. AUBG має партнерські стосунки з кількома банками, що пропонують привабливі умови кредитування студентів.

Прагнучи зробити освіту в AUBG доступною для кожного студента, університет пропонує своїм абітурієнтам можливість скласти іспит TOEFL  безкоштовно.

 

ОНЛАЙН ТУР УНІВЕРСИТЕТОМ

AUBG Virtual Tour

 

Дізнайся більше про якісну освіту поруч!

Відвідай сайт AUBG: aubg.edu

Запитай про університет у координатора стипендіальної програми AUBG в Україні

Яни Чапайло за телефоном: (044) 289 39 52/289 39 53 або E-mail: aubg@americancouncils.org.ua

 

 

 

← Всі новини проекту

Tel: +380(44) 289-3952, 289-3953 Fax:+380 (44) 289-3921
вул. Еспланадна, 20, 6-й поверх, м. Київ 01001, Україна
All contents © copyright 2010-2019 American Councils
Усі права захищено.
розробка сайту
Fair Point